Kněževeský uzel 2024

Po delší pauze se v sobotu 13. dubna na našem okrese konala uzlovací soutěž. KNĚŽEVESKÝ UZEL 2024

V kněževeské sokolovně se sešlo 113 závodníků z Chrášťan, Kněževsi, Kolešovic, Krakova, Nového Strašecí, Senomat, Skryj a Řevničova.

Ve vázání uzlů (lodní, tesařský, plochá spojka, liščí, dvojitá osma) soutěžila družstva mladších a starších. V mladších zvítězily děti z SDH Skryje  a ve starších děti z SDH Kolešovice. Ze svých řad pak každý tým vybrala jednoho zástupce do individuální soutěže o mistra uzlu. Těmi se staly sestry Julie a Anna Jedličkovy ze Skryj!

Dorostenci a dorostenky jednotlivci vázali všech pět uzlů ve společné kategorii. Zvítězila Michala Součková z SDH Skryje.

Přípravka neuzlovala, ale tříčlenné týmy poznávaly technické prostředky a přikládaly k nim správné grafické značky. Nejrychleji to zvládlo družstvo z Krakova.

Děkujeme SDH Kněževes za uspořádání akce!

VÝSLEDKY

PŘÍPRAVKA