Vojtův mlýn 2023 – The Addams Family

V rekreačním středisku Vojtův mlýn již po osmé uspořádalo Okresní sdružení hasičů Rakovník šestidenní tábor pro hasičata i nehasičata především z Rakovnicka.

Čtyři desítky dětí a 14 vedoucích si užili spoustu legrace 16. až 21. července 2023. Týmy, jednotlivé rodiny – Addamsovi z Černého mlýna, Addamsovi z bažin, Addamsovi z Havranních skal a Addamsovi ze Strašidelného hradu, každý den plnily úkoly směřující k velkému setkání všech Addamsových rodin na závěrečné kostýmové party. Pro každé takové setkání je třeba připravit mnoho věcí, odkouzlit les, uklidit a vysmýčit hrad a zahradu (=hřbitov), navařit dobroty, nakoupit … Došlo i na volné hry v bazénu nebo v lese, opékání buřtů, stezku odvahy.

Už teď se všichni těšíme na Vojtův mlýn 2024!