Vojtův mlýn 2021

Již pošesté v řadě uspořádalo Okresní sdružení hasičů v Rakovníku letní hasičské soustředění nejen pro mladé hasiče z Rakovnicka. Letošním tématem byla oblíbená televizní soutěž Pevnost Boyard.

Dětí přijelo celkem 43 dětí a to ze sborů dobrovolných hasičů Hřebečníky, Chrášťany, Kolešovice, Kounov, Krušovice, Nesuchyně, Rynholec, Třtice a některé děti byly nehasičské například  z Rakovníka, Prahy nebo Dvora Králové nad Labem. Program pro ně připravilo 14 vedoucích a instruktorů.

První den tradičně patřil sestavení družstev, vzájemnému poznávání a malování vlajek. Po vzoru originální soutěže patřil celý týden získávání klíčů k otevření pokladnice v nejrůznějších soutěžích a úkolech. Každý den bylo také možné vybojovat indicii a poslední den pak uhádnout tajenku a otevřít poklad.  Nechyběl tradiční  letní aktivity – táborák, koupání, noční stezka odvahy nebo venkovní diskotéka.

Již teď se těšíme na další ročník. Ať žije Vojtův mlýn 2022.!

Galerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *