Setkání zasloužilých hasičů

V pondělí 7. června se v rakovnické Restaurace U Šéby po velmi dlouhé době sešli Zasloužilí hasiči okresu Rakovník. Nutno dodat, že poslední setkání se uskutečnilo 9. listopadu 2019 v Přílepích.

Hned na úvod uctili přítomní památku těch, kteří v tom dlouhém mezičase odešli do hasičského nebe – Oskar Havlík, František Pošta, František Vodák, Miloslav Hegr, Jaroslav Bařtipán.

Vedoucí aktivu Jiří Čečrdle shrnul dosavadní události,, např. shromáždění delegátů ze září 2020 a seznámil ostatní s plány na uspořádání Krajského setkání zasloužilých hasičů v Petrovicích u Sedlčan.

Starosta OSH Rakovník Zdeněk Ledvinka a členka VV OSH Jaroslava Čečrdlová přednesli informace z okresního sdružení a o pořádaných akcích za poslední rok.