Požární ochrana očima dětí a mládeže 2021

V zimních měsících se několik školek, škol a sborů dobrovolných hasičů zapojilo do dalšího ročníku literárně – výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže. I přes platící mimořádná opatření související s pandemií nemoci Covid-19 se sešla tak polovina obvyklého počtu prací.  Jako vždycky bylo nejvíce prací výtvarných. Literární dílo letos ani jediné, zato se však objevily první vlaštovky v kategorii digitálních prací.

Všichni autoři si dali záležet, výborně!

Sedmičlenná porota složená z členů okresní odborné rady vybrala v každé kategorii tři nejlepší práce, které byly odeslány do krajského kola soutěže.

Výsledky okresního kola zveřejňujeme jen částečně – níže tak najdete jména vyhodnocených prací – ale v abecedním pořadí, ne v pořadí první druhý, třetí!

Celkové výsledky zveřejníme později. Doufáme, že ocenění budeme moci předat osobně!

Jedno krásné dílo jsme nemohli zařadit do celkového hodnocení (nesplňovalo formát), ale přesto si dovolíme jej ocenit! Kryštof Libovický (SDH Zbečno) si s tím vážně vyhrál!

GALERIE OBRÁZKŮ

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2021

OSH RAKOVNÍK

Abecední pořadí výherců:

MŠ 1

Filip Beneš (SDH Krakov)

Ella Krůtová (MŠ Roztoky)

Antonín Vostatek (MŠ Roztoky)

MŠ 2

Gabriela Čečrdlová (SDH Kolešovice)

Kristýna Krumniklová (MŠ Roztoky)

Adéla Majerová (SDH Skryje)