Požární ochrana očima dětí a mládeže 2019

V letošním roce se uskutečnil již 45. ročník literárně-výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže.

Do okresního kola poslalo své práce 204 dětí z 19 škol, šesti sborů dobrovolných hasičů a 1 zájmového výtvarného kroužku. Tradičně méně prací přišlo v literární části. Předání ocenění nejlepších prací ve všech kategoriích proběhlo na požární stanici Rakovník ve středu 5. června.

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA POODM 2019

Nutno dodat, že nejlepší práce postoupily do krajského kola soutěže, kterého se zúčastnilo 4 455 dětí ze Středočeského kraje ( 173 škol, 81 SDH, 3 jiné zájmové subjekty). A zaznamenali jsme báječný úspěch! Tři obrázky z našeho okresu získaly ocenění a práce Matouše Kopřivy a Nely Noskové zvítězily ve svých kategoriích a postoupily do republikového kola!

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA POODM 2019

Vyhlášení výsledků proběhne v pátek 21. 6. v Centru hasičského hnutí v Přibyslavi.

  1. Nela Nosková

  1. Matouš Kopřiva, 3. Pavel Podlezl

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *