Společné plnění odznaků odborností 2017

Neděle 5. března patřila na požární stanici Rakovník, HZS Středočeského kraje společnému plnění odznaků odbornosti mladých hasičů. Zkoušky přijelo složit 125 dětí z 16 kolektivů. Uchazeči o odbornost preventista junior a strojník junior jednotlivě předstupovali před komise k ústním zkouškám. Uchazeči o ostatní odbornosti – strojník, preventista, kronikář, velitel, cvičitel nebo instruktor nejprve absolvovali písemný test a na základě jeho úspěšného splnění odcházeli k jednotlivým komisím. Tyto komise se shodly, že jednoznačně nejlépe byly připravené děti z SDH Hřebečníky. Bohužel, poprvé jsme zaznamenali také tři neúspěchy. Proto zařadíme téma přípravy na plnění odznaků odborností do programu podzimního školení vedoucích mládeže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *