Společné plnění odznaků odborností 2017

Neděle 5. března patřila na požární stanici Rakovník, HZS Středočeského kraje společnému plnění odznaků odbornosti mladých hasičů. Zkoušky přijelo složit 125 dětí z 16 kolektivů. Uchazeči o odbornost preventista junior a strojník junior jednotlivě předstupovali před komise k ústním zkouškám. Uchazeči o ostatní odbornosti – strojník, preventista, kronikář, velitel, cvičitel nebo instruktor nejprve absolvovali písemný test a na základě jeho úspěšného splnění odcházeli k jednotlivým komisím. Tyto komise se shodly, že jednoznačně nejlépe byly připravené děti z SDH Hřebečníky. Bohužel, poprvé jsme zaznamenali také tři neúspěchy. Proto zařadíme téma přípravy na plnění odznaků odborností do programu podzimního školení vedoucích mládeže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *