Požární ochrana očima dětí a mládeže 2017

Letošního, již 43. ročníku, literární a výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže se zúčastnilo 113 dětí většinou s výtvarnými pracemi, z toho 17 škol a 11 sborů dobrovolných hasičů. Okresní odborná rada prevence spolu s okresní odbornou radou mládeže vyhodnotila všechny zaslané práce, a dne 24. 4. mohlo proběhnout vyhlášení výsledků v Rakovníku na požární stanici Rakovník. Děti za svoje práce získaly nádherné ceny a diplom. Rovnou jsme měli tu poctu vyhlásit krajské kolo soutěže, kde se v literární části soutěže umístila Nikol Jankovičová z SDH Skryje a to hned na prvním místě, proto její práce postupuje na kolo republikové! Dále se v krajském kole umístila MŠ Speciální Rakovník, se svojí kolektivní výtvarnou tvorbou. Po slavnostním vyhlášení byli všichni zúčastnění pozváni na prohlídku stanice. Děti si mohly prohlédnout auta a techniku a také se zeptat na všechny co je o hasičích zajímá. Doufáme, že dětem se vše líbilo a příští rok se opět zúčastní soutěže.

Vyhodnocení okresního kola POODM 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *